Tedarikçi ve alım yapacak firmaların buluştuğu bu havuzu siz de ücretsiz kullanın, hızlı, güvenli ve düşük maliyetli iş yapma fırsatını yakalayın.

Her çeşit kağıt ve kartonun, firma gizlilik ilkesi kapsamında, abonelik gerekmeden, düşük maliyetle, güvenle ve en önemlisi 2 gün hedefi konularak tedarik ve sevk edilmesine imkan verebilecek platforma hoş geldiniz.

Alım taleplerinin ve tedarikçi güncel stoklarının paylaşıldığı Türkiye’nin ilk ve tek platformunu hizmetinize sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Biz de bu doğrultuda, hem ihtiyaç sahiplerine hem de tedarikçilere, doğru ürünün en hızlı bir şekilde alımı/satımı konusunda destek olabilmek amacıyla bu platformu kurduk.

ÜCRETSİZ OLARAK ;

A) KAĞIT & KARTON KULLANICISI İSENİZ; ALIM TALEPLERİNİZİ SİSTEME HIZLI TALEP FORMUNDAN GİREBİLİR VEYA BİZE MESAJ ATABİLİRSİNİZ. (Firma ismi belirtilmeden yayınlanmaktadır) Böylece tedarikçi ve üreticiler talebinizi görecek ve ihtiyacınızı en hızlı şekilde temin etmenize olanak sağlanabilecektir. Sonrasında tüm ticari süreci tedarikçi ile birlikte siz yürüteceksiniz. AYRICA TEDARİKÇİ & ÜRETİCİLERDEN GELEN GÜNCEL STOKLARI DA GÖREBİLİRSİNİZ.

B) KAĞIT & KARTON TEDARİKÇİSİ VEYA ÜRETİCİSİ İSENİZ;  ALIM TALEPLERİNİ GÖREBİLİR VE GÜNCEL STOK LİSTELERİNİZİ  DÜZENLİ PAYLAŞABİLİRSİNİZ.(Firma ismi belirtilmeden yayınlanmaktadır) Böylece sistemi ziyaret eden ihtiyaç sahiplerinin stoğunuzdaki ürünlerden seçim yapma imkanını sağlayacaksınız. Sonrasında tüm ticari süreci alıcı ile siz yürüteceksiniz.

Çoğunuzun sektörden ve sahadan birebir tanıdığı biri olan ben Alper Köseler, 15 yıla yaklaşan sektör deneyimim neticesinde böyle bir çalışmanın her iki taraf için de çok yararlı olacağı inancına vardım. Yabancı ve yerli kağıt karton üreticilerinin, ayrıca saygın dağıtıcı firmaların satış yöneticiliğini yaptığım dönemlerde, kağıt karton ihtiyacı olanların ve satıcılarının hep en hızlı bir şekilde satış ve alımı gerçekleştirmek için doğru eşleşmeyi yapmakta zorlandıklarına şahit oldum. Bu platformun esas amacı doğru eşleşme olduğu için sadece talepte eşleşen alıcı ve satıcılar birbirleri ile temas kuracak, ticari işleyişi ve sonraki süreci ise kendileri devam ettireceklerdir.

Bu vesile ile tüm teknik bilgi birikimimi borçlu olduğum, KASAD Genel Sekreteri Sn. Erol Gül Hocam’a bu sektörü bana sevdirdiği ve her daim destek olduğu için şükran ve saygılarımı sunuyorum.

Alper KÖSELER

https://www.linkedin.com/in/alper-k%C3%B6seler-06925524/