Adres, telefon ve e-mail

Adalet Mah. Manas Blv. Folkart Towers Apt No:38/3408 Bayraklı – İzmir / Türkiye

Tel & WhatsApp : + 90 532 612 7978

E-mail : info@kagitkarton.com

Sıkça Sorulan Sorular

Alım talebini ilettikten sonra tedarikçi cevapları ne zaman gelir? Ticari sorumluluk kimdedir?

Alım talebinizi, bize iletildiği anda, WhatsApp, email, platform ve topluluk uygulamaları ile firma gizlilik ilkesi kapsamında tüm tedarikçilerle paylaşıyoruz ayrıca sitemizdeki alım talebi havuzuna ekliyoruz. Stoğu uygun tedarikçiler tekliflerini bize gönderiyorlar ve biz de anında size gönderiyoruz. Sonrasında ise uygun gördüğünüz ve görüşmek istediğiniz tedarikçinin bilgilerini sizinle paylaşıyoruz.

Platformumuzda da çoğu yerde belirttiğimiz gibi biz kagitkarton.com ekibi olarak tedarikçilerle alım talebinde bulunanları buluşturuyoruz. Sayısı artık 150’yi aşan kayıtlı tedarikçi içinden stoğunda ürün bulunup teklif verenleri size yönlendiriyoruz, siz de uygun gördüğünüzle görüşüp ticari şartları birlikte belirliyorsunuz. Yani sizi buluşturduktan sonra ticari şartlar (ödeme, sevk, kalite, marka vs..)  ve işleyişte herhangi bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Tüm sorumluluk, ödeme yaptığınız/yapacağınız tedarikçi firmanın ve sizindir. O yüzden alım kararlarınızı vermeden ve ödeme yapmadan önce tedarikçi firmayı iyi araştırmanızı ve emin olmanızı tavsiye ederiz.

Alım talebi ve stok listesi giren firmaların bilgileri sistemde görünüyor mu?

Hayır, alım talebi veya stok listesi paylaşan hiçbir firmanın bilgisi platformda yayınlanmaz.

Stok listesi girmek için ücret öder miyim?

Hayır şu an stok listesi girmek için hizmet bedeli ödemezsiniz.

Alım talebi girmek için ücret öder miyim?

Hayır şuan alım talepleriniz için hizmet bedeli ödemezsiniz.

Hangi ülkelerde hizmet veriyorsunuz?

Şimdilik sadece Türkiye’de hizmet vermekteyiz fakat yurt dışı alıcı ve satıcı firmalar da sitemizi her gün takip edip ithalat talebi ve stok listelerini yayınlamaktadırlar.

Kagitkarton.com'a üye olmam gerekiyor mu?

Hayır şimdilik üye olmadan tüm hizmetlerimizden yararlanabiliyorsunuz.

Sitenizde olmayan bir ürünü talep etmek istyorsam ne yapmalıyım?

Sitemizde yer almayan bir ürüne ihtiyacınız varsa direkt bize ürün detayını gönderiniz anında tüm tedarikçilerle görüşelim veya ürün ekle formunu eksiksiz doldurarak bu ürünü edinmemizi isteyebilirsiniz. İhtiyacınız olan bu ürün tedarikçilerin stoklarında varsa sizinle irtibata geçeceklerdir.

Alıcı ve tedarikçi arasında garantör müsünüz?

Hayır. Alıcı ve tedarikçinin arasındaki ticaretten tamamen alıcı ve satıcı firmalar sorumludur. Kagitkarton.com sadece iki tarafı bir araya getirir sonrasında sürecin dışında kalır. Tüm ticari şartlara tedarikçi ve alıcı firmalar kendileri karar verirler. Kagitkarton.com ekibi, buluşturma sonrası doğabilecek her hangi bir ticari kayıpla ilgili sorumlu tutulamaz. Bu yüzden buluşturma sonrası, hem tedarikçi hem de alım yapacak firmalar, kendileri gerekli ön araştırmayı yapıp süreci devam ettirme veya ettirmeme kararı almalıdırlar.

Her türlü sorunuz için bize ulaşın