ÖNEMLİ NOT :  AŞAĞIDAKİ ARACILIK SÖZLEŞMESİNDEKİ ÖDEME VE ÜCRETLER İLE İLGİLİ HÜKÜMLER SİTE YÖNETİMİNİN KARARI İLE BELİRSİZ SÜRELİ OLARAK GEÇERSİZ SAYILMIŞTIR. YANİ SİTE KULLANICILARI 16.10.2023 TARİHİNDEN İTİBAREN SİTE YÖNETİMİNİN BELİRLEYECEĞİ TARİHE KADAR HERHANGİ BİR ÜCRET ÖDEMEYECEKTİR.  TEKRAR ÜCRETLENDİRMEYE GEÇİLECEĞİ TARİH YİNE BURADAN DEĞERLİ KULLANICILARIMIZA BİLDİRİLECEKTİR.

ÜCRETSİZ OLARAK ;

A) KULLANICI  İSENİZ;  ALIM TALEPLERİNİZİ  SİSTEME HIZLI TALEP FORMUNDAN GİREBİLİR VEYA BİZE MESAJ ATABİLİRSİNİZ. (Firma ismi belirtilmeden yayınlanmaktadır) AYRICA TEDARİKÇİ & ÜRETİCİLERDEN GELEN GÜNCEL STOKLARI GÖREBİLİRSİNİZ. Böylece tedarikçi ve üreticiler talebinizi görecek ve ihtiyacınızı en hızlı şekilde temin etmenize olanak sağlanabilecektir.

B) TEDARİKÇİ  VEYA ÜRETİCİ  İSENİZ;  ALIM TALEPLERİNİ GÖREBİLİR VE GÜNCEL STOK LİSTELERİNİZİ  DÜZENLİ PAYLAŞABİLİRSİNİZ.(Firma ismi belirtilmeden yayınlanmaktadır) Böylece sistemi ziyaret eden ihtiyaç sahiplerinin stoğunuzdaki ürünlerden seçim yapma imkanını sağlayacaksınız.

SAYGILARIMIZLA

Madde 1- Taraflar

1.1. Aracı

Adı : Kagitkarton.com
Adresi : 35210 İzmir / Turkey
Telefon : 0 (532) 612 79 78
Email : info@kagitkarton.com

1.2. Alıcı

Adı Soyadı:
Firma Adı:
Adresi:
Telefon:
E-mail:

1.3. Tedarikçi

Adı Soyadı:
Firma Adı:
Adresi:
Telefon:
E-mail:

Madde 2- Konu

İşbu aracılık sözleşmesi nin konusu, Aracılık hizmeti alan Alıcı, ve Tedarikçinin, Aracı’ya ait www.kagitkarton.com internet sitesinden elektronik ortamda talep ettiği/edilen ve nitelikleri belirtilen ürünün sağlanması esnasında tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.
Alıcı, Aracı’ya ait www.kagitkarton.com internet sitesinden oluşturduğu talep listesi ile uygun tedarikçilere talebinin iletilmesini , anlaşılır ve internet ortamına uygun şekilde aracı tarafından bilgilendirildiğini , bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini ve sonrasında talep listesini verdiğini iş bu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder.
Tedarikçi Aracı’ya ait www.kagitkarton.com internet sitesi aracılığı ile alıcılardan gelen taleplerin uygun gördüklerine kagitkarton.com aracılığı ile olmadan kendi yöntemiyle teklifte bulunur.

Madde 3- Sözleşme Konusu Ürün/Ödeme/Teslimat Bilgileri

Elektronik ortamda iletilen firması bilgisi açık 4. talepten itibaren aracıya belirlenen tutarda ödeme yapılacağını Tedarikçi, iş bu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder. Aracı gerekli gördüğü durumlarda Alıcı’nın talebini durdurma hakkını saklı tutar. Aracı, Alıcı ve Tedarikçi arasındaki alışverişi garanti etmez sadece tarafları elektronik ortamda bilgilendirmekle yükümlüdür. Bilgilendirmeden sonraki işleyişte aracının sorumluluğu yoktur.

Talep Listesindeki Ürün /Ürünler : …..
Talebin İstendiği İl : .…
Toplam Kağıt/Karton Talep Miktarı : .…
Gramaj Aralığı veya Net Gramaj : …..
Kalite Talebiniz : …..
Marka Talebiniz (isteğe bağlı) : …..
Menşei Talebiniz (isteğe bağlı) : …..
Bobin Talep Detayı (isteğe bağlı) : …..
Tabaka Talep Detayı (isteğe bağlı) : …..
Kullanım Alanınız : …..
Fiyat Aralığı (isteğe bağlı) : …..
En Geç Ambar Teslim Tarihi : …..

Madde 4- Sözleşme Tarihi ve Mücbir Nedenler

Aracılık tarihi, alıcı tarafından talebin iletildiği tarih olan ../../…. tarihidir.
Sözleşmenin imzalandığı tarihte mevcut olmayan veya öngörülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla Aracının kendisine iletilen talepleri tedarikçilere iletememesiyle ilgili herhangi bir sorumluluğu doğmayacaktır.

Madde 5- Satıcının Hak ve Yükümlülükleri

5.1. Aracı, kendisine iletilen talepleri mücbir haller dışında tedarikçilerle paylaşmayı kabul ve taahhüt eder.
5.2. Sistem hatalarından meydana gelen yanlışlıklarından www.kagitkarton.com sorumlu değildir.

Madde 6- Alıcının Hak ve Yükümlülükleri

6.1. Alıcı, talep listesi iletmekle birlikte iş sözleşme hükümlerini kabul etmiş sayıldığını ve sözleşmede belirtilen ödeme şekline uygun ödemeyi yapacağını kabul ve taahhüt eder.
6.2. Alıcı, www.kagitkarton.com internet sitesinden ilettiği talep ile istediği ürünleri kendisine iletilen tedarikçilerden almak üzere www.kagitkarton.com‘dan aracılık hizmeti aldığını ve elektronik ortamda teyit ettiğini kabul ve beyan eder.
6.3. Bir önceki maddeye bağlı olarak Alıcı, aracılık hizmeti sonrasındaki süreci tedarikçi ile sürdüreceğini elektronik ortamda teyit ettiğini kabul ve beyan eder.
6.5. Alıcı, tedarikçi ile arasında oluşabilecek ticari anlaşmazlıklardan Aracıyı sorumlu tutmayacağını elektronik ortamda teyit ettiğini kabul ve beyan eder.
6.6 Tedarikçi, www.kagitkarton.com internet sitesinden gelen taleplerle ilgili www.kagitkarton.com‘dan aracılık hizmeti aldığını ve elektronik ortamda teyit ettiğini kabul ve beyan eder.

Madde 7- Talep/Ödeme Prosedürü

Talep:
Hızlı talep formu veya talep listesi ile iletilen yeni tedarik talebi güncel tedarikçi listesindeki çözüm ortaklarıyla paylaşılır ve tedarikçi tamamen kendi insiyatifi ve sorumluluğu ile teklifini alıcı ile en kısa sürede paylaşır.

Ödeme:
Elektronik ortamda iletilen 4. Firma bilgisi açık talepten itibaren aracıya belirlenen tutarda ödeme Tedarikçi tarafından Aracının belirttiği IBAN numarasına yatırılır.Güncel ücret bilgisine ücretler sayfasından ulaşılabilir. Tedarikçi aracılık hizmetini alarak bu ödemeyi yapacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Madde 12- Uyuşmazlık Durumunda Yetkili Mahkeme ve İcra Daireleri

İşbu sözleşmenin uygulanmasından kaynaklanan uyuşmazlık halinde, taraflar İzmir Mahkemelerinin ve İcra Dairelerinin yetkisini kabul eder.
Alıcı www.kagitkarton.com üzerinden talepte bulunarak işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır. Alıcı Aracı’nın talebi Tedarikçiye ilettikten sonra sorumluluklarının sona erdiğini kabul etmiş sayar.
Aracı Tedarikçiye gelen taleple ilgili alım garantisi vermez. Tedarikçi, Aracıdan gelen taleple ilgili ve sonraki süreçle ilgili Aracının hiçbir sorumluluğu olmadığını kabul etmiş sayar.

Güncelleme Tarihi: 23.09.2022